Kalite Yönetim Birimi

Kartal Yavuz Selim Hastanesi sürekli değişim ve gelişim en güzel örneğidir. Hastanemiz bulunduğu bölge içerisinde  toplam kalite çerçevesinde, bünyesinde pek çok ilkler yapmış olup, modern teknoloji eşliğinde ve tıp alanında son tıbbi gelişmeleri takip ederek hastalarına kaliteli bir hizmet sunmanın çabası içerisindedir. 

Hastanemiz, Sağlık Bakanlığı`nın oluşturmuş olduğu Sağlıkta Kalite Yönetimi eşliğinde kendini sorgulayan, son değişim ve gelişmeleri takip ederek hastanemizde uygulamaya koyan, hep daha iyisi olmaya ve yapmaya çalışan, temel değerlerimizden ödün vermeden mükemmelliği yakalamaya çalışan bir hastanedir. Her yıl umutları yeşertmek, hedefleri dinç tutmak için önümüze daha büyük hedefler koymaktayız. Hep en iyisi hep daha iyisi felsefesi ile üst yönetimimizin ve alandaki çalışma arkadaşlarımızın sonsuz destekleriyle yeni başarılara ve güzelliklere imza atacağımıza inanıyoruz.

 

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta